Preskočiť na obsah

Služby FanFan

Ako prebieha spolupráca

Aj keď si chcete záhradu zrealizovať svojpomocne, nechať si vypracovať projekt od záhradného dizajnéra vám významne pomôže. Navrhnem vám záhradu tak, aby sme využili potenciál pozemku na maximum s čo najprirodzenejším výsledkom.
Získate v podstate kompletný návod, s ktorým sa môžete pustiť do práce. Prečítajte si, ako vyzerá proces od prvého stretnutia po vypracovaný projekt.

 1. Úvodné stretnutie

  Na úvodnom stretnutí sa porozprávame o vašom pozemku, aké sú vaše požiadavky a predstavy o novej záhrade, ako chcete záhradu využívať a podobne. Pokiaľ to bude možné, naše prvé stretnutie prebieha na mieste vašej záhrady alebo v kancelárii, prípadne na mieste, ktoré vyhovuje obom stranám.

  Za úvodnú konzultáciu si účtujem poplatok, ktorý predstavuje moje časové a cestovné náklady.

 2. Špecifikácia projektu a jeho nacenenie

  Je ideálne, keď mi už na prvom stretnutí ukážete geometrický plán pozemku. Na základe odhadovaného rozsahu práce vám vypracujem cenovú ponuku za projekt.

  Nechať si vypracovať návrh záhrady od odborníka je investícia, ktorá sa vám vráti v podobe skutočne dobre navrhnutej záhrady, v ktorej budete radi tráviť čas. A ušetrí vám množstvo energie 🙂

 3. Začiatok práce na projekte vašej záhrady

  Po odsúhlasení cenovej ponuky začnem pracovať na návrhu. Je dôležité, aby vás počas tohto štádia bolo možné kontaktovať v prípade, že si budem potrebovať upresniť určitú informáciu.
  Pre mňa je toto tá hlavná kreatívna fáza, kedy premýšľam a analyzujem, hľadám pre vás to najvhodnejšie riešenie a dávam ho na papier.

 4. Finalizácia a odovzdanie návrhu

  Pripravený návrh vám dodám a spoločne si ho prekonzultujeme – vysvetlím vám dané rozhodnutia a prečo si myslím, že sú pre vás najlepšie. Spolu s grafickým návrhom záhrady získate aj vytyčovací výkres, detailný zoznam rastlín na výsadbu a harmonogram údržby na mieru.

  Tým to ale nekončí – zostaneme v kontakte. Ozvite sa mi kedykoľvek budete potrebovať poradenstvo, záhradný koučing alebo len tak. Bude mi potešením na vlastné oči vidieť, ako sa vaša záhrada v čase vyvinie.

Porozprávajme sa o vašej záhrade