Preskočiť na obsah

Služby FanFan

Nechajte si vypracovať jedinečný návrh vašej záhrady

Plánujete novú záhradu alebo rekonštrukciu záhrady? Vypracovaný návrh od záhradného dizajnéra vám významne poslúži ako návod – a to predovšetkým, ak si záhradu chcete zrealizovať svojpomocne. Okrem vypracovaného návrhu poskytujem aj služby poradenstva a záhradného koučingu, kedy vás prevediem procesom starostlivosti o záhradu.

Odborný návrh okrasnej a úžitkovej záhrady

Pri plánovaní výsadby je dôležité myslieť na správnu kombináciu rastlín a plodín, ich vhodné umiestnenie, aby si vzájomne neprekážali v raste a s ohľadom na svetelné, poveternostné a terénne podmienky.

Získajte od FanFan projekt záhrady, v ktorej sa spája krása s funkčnosťou. Aj vy môžete mať skutočne dobre navrhnutú záhradu, kde má všetko to správne miesto a koexistuje v harmónii s vami a prírodou.

Čo navrhujem:

  • okrasná záhrada, úžitková záhrada pre pestovanie ovocia a zeleniny alebo ich kombinácia
  • záhrady, predzáhradky i väčšie terasy
  • záhrady pre alergikov

Čo obsahuje vypracovaný projekt?

  • Návrh projektu vašej záhrady v grafickej podobe
  • Vytyčovací výkres
  • Zoznam a počet rastlín na osadenie spolu s obrázkami
  • Harmonogram údržby presne na mieru vašej záhrady

Chcem návrh záhrady

Harmonogram údržby riešenej záhrady

Celoročný plán údržby dostanete spolu s návrhom záhrady. Môžete si odo mňa objednať vypracovanie ešte podrobnejšieho harmonogramu alebo nového, ktorý bude reflektovať prípadné zmeny, ktoré vo vašej záhrade medzičasom nastali.

Ročný plán údržby bude obsahovať všetky rastliny a plodiny, ktoré v záhrade pestujete a ktoré vyžadujú starostlivosť – vždy budete vedieť, čo vás v danom časovom období čaká vo vašej záhrade a ako máte prispôsobiť starostlivosť ročným obdobiam.

Ukážkový harmonogram

Poradenstvo a záhradný koučing

Požiadajte o radu odborníka, kedykoľvek máte problém či nejasnosti vo svojej záhrade. Vďaka dlhoročným skúsenostiam so starostlivosťou o záhrady vám dokážem poradiť.
Potrebujete viac než len jednorázové poradenstvo? Využite službu záhradného koučingu.

Poradenstvo a záhradný koučing

Ak si chcete záhradu navrhnúť sami

Sú situácie, kedy si jednoducho nechcete nechať vypracovať návrh na mieru: možno si chcete sami naplánovať a vymyslieť záhradu, ale potrebujete pri tom parťáka, ktorý bude myslieť na praktickú stránku; či neviete ako ďalej a chcete sa radšej poradiť. Alebo už máte záhradku, ktorú potrebujete vylepšiť či pridať nové prvky. Môžem v procese budovania záhradky alebo jej vylepšovania poradiť, navrhnúť zaujímavé riešenie, ktoré vám nemusí napadnúť.

Ak tápete v starostlivosti o záhradu

Nie ste skúsený záhradkár? Pod mojou taktovkou to môžeme zmeniť. Naučím vás, ako sa správne starať o rastliny a svoju záhradu tak, aby vám rástli a vytvárali radosť čo najdlhšie.

Prevediem vás procesom starostlivosti o záhradu, naučíte sa, ako a kedy správne zalievať a presádzať; vypátrame, prečo sa vašim rastlinám nedarí.

Porozprávajme sa